medyum

Aile Sorunları

İyi bir aile hayatı her insanın ihtiyaç duyacağı bir beklentidir. Fakat bu beklenti her zaman istenildiği gibi olmayabilir. Günümüzde pek çok sebepten dolayı insanların aile hayatı iyiye gitsin diye beklenirken malesef kötüye de gidebiliyor.

Burada özellikle benim yapabileceğim yardım aile hayatına müdahale eden kişileri etkileri, tesirleri, ortadan kaldırmaya çalışmak elbetteki bütün sorunlar doğal görünse de bazen işin altından büyü, nazar iftira, türlü hasetliklerde çıkabiliyor. Ben 15 yıldır benden yardım isteyen insanlara ilimden giden bir yolla destek oluyor sorunların çözülmesi için elimden geleni yapıyorum

Bu ve bunun gibi sorunlar için beni arayabilir manevi açıdan çalışmalar seanslar destekler alabilirsiniz.

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.