medyum

Bozulan Nişanlar

Günümüzde pek çok sebepten dolayı evliliğe gitmesi beklenen nişanlar ayrılıkla da sonuçlanabiliyor. Bazen olur ki, kimse ne olduğunu anlamaz. Ortada hiçbirşey yokken ani değişiklikler, sebepsiz sorunlar ortaya çıkar.

Günümüzde büyücülük çok ileri safhalara ulaştığında insanlar birbirine kolaylıkla internetten buldukları kişilerle yada mahalle arası hocalarla ayırma büyüleri yaptırabiliyorlar.

Çoğunlukla bu büyüler olduğu halde kişiler evleniyor. Ama evlenince büyünün tesiri ortadan kalkmış olmuyor. Bu sefer aile sorunları ortaya çıkabiliyor. Onun için ben nişanlılık döneminde olan insanlara bakım yapıp arada kötü bir etki var ise bu etkiyi ortadan kaldırıyorum. Bu şekilde danışanlarım kötü bir evliliğe adım atmaktan kurtularak Allah'a şükrediyorlar. Bana da dua ediyorlar.

Daha detaylı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.

 

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.