medyum

Büyü Bozan Hoca

Büyü bozma nedir? Büyü bozma doğal giden insan yaşamının başkaları tarafından yapılan büyüsel etkileri tesirleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bir yöntemdir. Bu sayede kişi yada kişiler kendi özgür iradesine dönerler. Zaten büyü yapmanın amacı insanlara müdahale etmek insanların aile yaşantılarına, iş hayatına, kısmetlerine engellemek yada kişileri istemedikleri şeye yönlendirmektir.

İşte büyü bozma amacı ile yapılan ilmi çalışmaların gerçek hedefleri de yukarıda yazılan insan ve cin müdahalesi ile gerçekleştirilen kötülüğü ortadan kaldırmak, insanları eski huzurlu, mutlu, nasipli, kısmetli iyi hallerine kavuşturabilmektir.

Daha detaylı bilgi almak için bana ulaşın.

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.