medyum

Büyü nasıl bozulur ? Kara büyü nasıl bozulur ?

Büyü bozma çalışmaları çok hassas konulardan biridir. Büyü nasıl bozulur hangi dualar okunur ? Kara büyü nasıl bozulur? Eşler arasına yapılan büyü nasıl bozulur ? başkasına yapılan büyü nasıl bozulur, eve yapılan büyü nasıl bozulur,her türlü büyü nasıl bozulur hocam gibi çok fazla soru ile karşılaşmaktayım. Fakat büyü bozma işlemi basit bir çalışma ve konu olmadığı için bir iki basit yöntem ve tarif ile büyü bozma işleminin anlatılması mümkün değildir. Kişiye basit bir büyü yapılmış ise Felak ve Nas sürelerini okuyabilir. Fakat ağır büyülerin çözümünü özellikle kara büyü gibi çok ağır büyüleri kişilerin asla büyü bozma yöntemini öğrenmekle çözmesi mümkün değildir. Nasıl ki bir doktorun ameliyatı anlatması ile öğrenilemeyeceği gibi büyü bozma çalışmasıda metafiziksel özel ruhsatla çözülebilen bir durumdur. İlim, tecrübe ve ruhsatlı bir kişi olması şarttır. Büyü bozan hoca olarak bilinen Bahar hoca kendisine danışan tüm danışanlarına öncelikle ön bakım olarak ücretsiz bakım yaptıktan sonra üzerinizde olan büyü, nazar,musallat gibi konuların tespit edilirse çözümünüde metafizik yöntemlerle çözmektedir.

Büyü NasIl Bozulur ?

Tek sevap olan yapılmış bir büyüyü çözme yani bozma işlemidir. Böylece büyülere maruz kalan kişi bu durumdan kurtulur. Ancak büyününde bozulması yani çözümünün kolay olduğunu sanmamak gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü büyüyü yapan kişiler Allah’a ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır. Büyüyü yapan kişi şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım: Allah, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağınıda açıklanmaktadır. Yani her şey Allahın isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rastgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyünün etkileri temizleyemez. Çünkü buna gücü yetmez.

Büyü çözümü yapabilecek kişilerin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Din’de ilmi iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini yada manevi ilimler uzmanı diye adlandırabileceğimiz biri ancak bu etkileri iptal edebilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez. Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüleri çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyülerden arınma ve nazarı def eden bazı usullerde vardır. Bunlar da hafif etkileri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama güçlü büyülerde bu usullerden sonuç alınamaz.

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca