medyum


Büyü Nasıl Bozulur ?

Tek sevap olan yapılmış bir büyüyü çözme yani bozma işlemidir. Böylece büyülere maruz kalan kişi bu durumdan kurtulur. Ancak büyününde bozulması yani çözümünün kolay olduğunu sanmamak gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü büyüyü yapan kişiler Allah’a ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır. Büyüyü yapan kişi şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım: Allah, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağınıda açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rastgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyünün etkileri temizleyemez. Çünkü buna gücü yetmez.

Büyü çözümü yapabilecek kişilerin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Din’de ilmi iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini yada manevi ilimler uzmanı diye adlandırabileceğimiz biri ancak bu etkileri iptal edebilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez. Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüleri çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyülerden arınma ve nazarı def eden bazı usullerde vardır. Bunlar da hafif etkileri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama güçlü büyülerde bu usullerden sonuç alınamaz.

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.