medyum

Bende büyü var  ? Bana büyü yapılmış olabilir mi?

Bende büyü var  ? Bana büyü yapılmış olabilir mi? Nasıl anlarım. Üzerimde büyü va rmı nasıl öğrenebilirim. Büyü konusu günümüzde en tehlikeli sorun ve sıkıntılardan biridir. Büyü ile bir çok yuvalar dağıtılmakta, kısmetler kapatılmakta bir çok sorun ve sıkıntılar çıkarılmaktadır. Bir çok danışanım bana hocam; bende büyü var mı nasıl anlarım ?, bana büyü yapılmış olabilir mi ? üzerimde büyü varmı nasıl öğrenebilirim? gibi pek çok sorular sormaktadır. O yüzden bu konuya açıklık getirme ihtiyacı duydum. Bende büyü var mı? Üstümde büyü var mı gibi konulardan müzdarip iseniz büyü bozan hoca olarak ben, bugüne kadar olan tüm ilmi çalışmalarımı gerçek büyü bozan hoca olarak ücretsiz bakım ile tespit ve teşhis ettikten sonra doğru, güvenilir bir şekilde pozitif manevi metafizik çalışmaları ile çözüme kavuşturmaktayım.

BENDE BÜYÜ VARMI?


Çözüme geçmeden önce teşhisin doğru olması gerekir. Aslına bakılacak olursak Metafizik Hastalıklar bölümümüzdeki belirtiler size bu konuda bir sorununuz olmadığı konusunda işaretler verecektir. Tabiiki bu konuda kesin bilgiyi ancak web sitemizi detaylı gezerek  alabilirsiniz.

Cinlerin musallat olması:

Cinlerin musallat olması konusunun çözümü üç şekilde yapılmaktadır:
1. Yakma seansı
2. Biyoenerji tedavisi
3. Duruma ve ağırlığa özel diğer yöntemler
Bu yöntemlerden sonra mutlaka okunma yapılmalıdır.

Büyünün bozulması ve etkisinin giderilmesi:

1. Önce yaşanan mekandaki özel bakım işlemleri yapılır.
2. Daha sonra kişinin üzerindeki büyülerin temizlenmesi işlemi yapılır.
3. Varsa musallat olan varlıkların (cinlerin) çıkarılma işlemi yapılır.
4. Okuma yapılır.

Nazar için korunma rukyesi ve okuma seansı yapılır.
Daha detaylı bilgi için iletişim bölümündeki bilgiler vasıtasıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca