medyum

Büyü Çözümü - Büyü Çözen Hoca...

İnternette gerçek büyü bozan hoca olarak bilinen ve bugüne kadar kendisine ulaşan tüm danışanlarına büyülerin çözümü ve büyü iptali konusunda en etkili ve tesirli çözümler sunan Bahar hoca ücretsiz bakım yaparak üzerimde büyü varmı nasıl öğrenebilirim ? hocam diyen kişilere, bu konuda ön bakım yaparak yardımcı olmaktadır. Büyü çözen hoca olarak tanınan Bahar hoca kendisine bursada büyü çözen hoca, izmirde büyü çözen hoca, ankarada büyü çözen hoca, konya büyü bozan hoca ve yurtdışından arayan tüm danışanlarına büyü çözümü ve iptali konusunda metafiziksel çözümler uygulamaktadır.

BÜYÜ ÇÖZÜMÜ


Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü temizleme yani çözme işlemidir. Böylece büyülere maruz kalan kişi bu durumdan kurtulur. Ancak büyününde temizlemeninde kolay olduğunu sanmamak gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü büyüyü yapan kişiler Allah’a ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır. Büyüyü yapan kişi şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım: Allah, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağınıda açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rastgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyünün etkileri temizleyemez. Çünkü buna gücü yetmez.

Büyü temiziliği yapabilecek kişilerin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Din’de ilmi iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini yada manevi ilimler uzmanı diye adlandırabileceğimiz biri ancak bu etkileri iptal edebilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüleri çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyüleden arınma ve nazarı def eden bazı usullerde vardır. Bunlar da hafif etkileri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama güçlü büyülerde bu usullerden sonuç alınamaz.

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca