BÜYÜ ÇÖZÜMÜ


medyum


Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü temizleme yani çözme işlemidir. Böylece büyülere maruz kalan kişi bu durumdan kurtulur. Ancak büyününde temizlemeninde kolay olduğunu sanmamak gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü büyüyü yapan kişiler Allah’a ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır. Büyüyü yapan kişi şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım: Allah, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağınıda açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rastgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyünün etkileri temizleyemez. Çünkü buna gücü yetmez.

Büyü temziliği yapabilecek kişilerin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Din’de ilmi iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini yada manevi ilimler uzmanı diye adlandırabileceğimiz biri ancak bu etkileri iptal edebilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüleri çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyüleden arınma ve nazarı def eden bazı usullerde vardır. Bunlar da hafif etkileri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama güçlü büyülerde bu usullerden sonuç alınamaz.

..........

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma, medyum ücretsiz bakım.com web sitemizdeki iletişim numaralarından bu konularda  yıllarını vermiş deneyimli metafizik uzmanı Bahar hocamıza ulaşabilirsiniz.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.