medyum

Büyü

Büyü bozan hoca, olarak bilinen Bahar hoca, yıllardır büyü sıkıntısı ve sorunu yaşayan büyü yoluyla yuvası dağılan, nişanların atılmasına sebep olan, kısmetlerin kapatılmasına neden olan bu etkilerden size önce ücretsiz bakım yaparak büyü bozma çalışmasına başlamadan önce, üzerinizde büyü var mı? yok mu? bunu kendi bakım yöntemleri ile gerçek ve doğru bir şekilde görünmeyen varlıkları ve etkileri tespit ederek büyü sorunlarınızdan sizi, çevrenizdeki kişileri, ailenizi, en sevdiğiniz kişileri en hızlı ve en etkili metafizik çözüm yöntemlerini kullanarak çözmüş ve kurtrmış, bu güne kadar bu konuda başarısını defalarca kanıtlamış büyü bozan hocadır.

Büyü


Büyünün genelde gece yapıldığı bilinir, ama şeytana ruhunu satmış büyücülerde vardır, bu gibi kişilerin çok fazla saat ve günlere uyduğu söylenemez, şeytanla irtibata geçtikleri anda büyü işlemini başlata bilirler, ve ondan sonrada her ne niyete büyüyüi yapmışlarsa kendilerine seçtikleri en uygun zamanı, şeytani bir fırsatçılıkla kullanırlar. Onun için büyünün tam bir zamanı yoktur.


Büyü Yapılmasının Dönemleri


Her niyetin farklı dönemleri vardır. Örneğin muhabbet, aşk ve kendini iyi göstere bilmek, kişi ya da kişiler tarafından sevilmek için, ay’ın hilalden dolunay haline geçerken bu süre aralığına da aşık etmek amaçlı büyüler yapılırken, ay’ın dolunay halinden hilal haline geçerken, bağlama, soğutma, başarısızlık meydana getirme, delirtme, fakirleştirme, karamsarlık verip depresyona sokma, aşk açısı verme, akıl hastası yapma, gibi ruh ve beden hastalıklarına yol açan dönemler farklıdır.


Büyünün Tütsüleri


Her büyüyün yapılmasındaki amaç ve niyetlere uygun tütsüsü vardır. Tütsüler ise birbirine tamamen zıt kokular içerebilir, kötü koka bilirler ya da güzel kokabilirler, ayrıca anlamsız belirgin bir kokuya sahip olmayan, tütsüleme işleminde önemli rol oynayan tütsülerde vardır.


Benzer Konular

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca