CİNLER VE BİLMEDİĞİMİZ İLİMLER


medyum


Kuran'da bize cinler, şeytanlar ve melekler gibi metafizik varlıklardan kesin olarak bahsedilmektedir. Ancak bu varlıkları görmek yada onlarla bir şekilde iletişim kurmak yalnızca Allah'ın dilemesiyle gerçekleşebilir. Bu varlıkların çoğu da bizim bilmediğimiz ilimlere ve bilgilere sahip olabilirler. Bu varlıkların Kuran ' da haber verilen yaşantıları dikkatle incelendiğinde, o dönemlerde insanlığın büyük bir gelişim sürecine girdiği kesin bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Hz. Süleyman döneminde pek çok işte cinlerin kullanılması bu konuda bir örnektir.

Kuran, Allah'ın kıyamete kadar tüm insanlar için geçerli kıldığı kitabıdır. Dolayısıyla Hz. Süleyman kıssasında anlatılan olayların benzerleri ahir zamanda (kıyamete yakın bir vakitte Kuran ahlakının tüm dünya üzerinde hakim olacağı ve insanlar arasında yaygın olarak yaşanacağı dönem) da yaşanacak olabilir. (En doğrusunu Allah bilir.)

..........

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma, medyum ücretsiz bakım.com web sitemizdeki iletişim numaralarından bu konularda  yıllarını vermiş deneyimli metafizik uzmanı Bahar hocamıza ulaşabilirsiniz.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.