medyum

Cinler Hakkında Bilinmeyenler

Bahar hoca yııların tecrübesi ile kendisine başvuran tüm danışanlarına öncelikle ücretsiz bakım yaparak üzerinde cin musallatı var mı yok mu ? büyü, nazar, aile sorunları, kısmetsel sorunlar ve daha pek çok konuda teşhis amaçlı bir bakım yapmaktadır. Büyü bozan hoca olarakda bilinen ve tanınan en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hocamız tüm sorunlarınız için metafizik çözüm uygulayan ve büyü bozan güvenilir işini tizitizlikle yapan gerçek hocalardan biridir.

CİNLER VE BİLMEDİĞİMİZ İLİMLER


Kuran'da bize cinler, şeytanlar ve melekler gibi metafizik varlıklardan kesin olarak bahsedilmektedir. Ancak bu varlıkları görmek yada onlarla bir şekilde iletişim kurmak yalnızca Allah'ın dilemesiyle gerçekleşebilir. Bu varlıkların çoğu da bizim bilmediğimiz ilimlere ve bilgilere sahip olabilirler. Bu varlıkların Kuran ' da haber verilen yaşantıları dikkatle incelendiğinde, o dönemlerde insanlığın büyük bir gelişim sürecine girdiği kesin bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Hz. Süleyman döneminde pek çok işte cinlerin kullanılması bu konuda bir örnektir.

Kuran, Allah'ın kıyamete kadar tüm insanlar için geçerli kıldığı kitabıdır. Dolayısıyla Hz. Süleyman kıssasında anlatılan olayların benzerleri ahir zamanda (kıyamete yakın bir vakitte Kuran ahlakının tüm dünya üzerinde hakim olacağı ve insanlar arasında yaygın olarak yaşanacağı dönem) da yaşanacak olabilir. (En doğrusunu Allah bilir.)

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca