Ebcet Hesabı


medyum


Ebced, de her harfin bir sayı değeri vardır. Harflerin bu sayı değerleriyle rakam gibi kullanılmasına ‘‘ Ebced Hesabı’’ denmiştir. Ebcedi sağıre göre tanzim edilmiş cetvel şöyledir.


A-1 G-8 M - 4 T - 4

B-2 Ğ-4 N -2 Ü U -7

C- 3 H - 8 O.Ö-7 V -6

Ç-3 İ.I-10 P-2 Y-10

D-4 J-3 R-8 Z-7

E-5 K-4 S-0

F-8 L-6 Ş-0

Mensup olunan burcu bu usulle bulmak için kişinin anne ismi ile kendi ismi verilen cetveldeki rakamlara göre hesaplanır. Anne ismi ve kendi ismi toplanarak on iki ye bölünür. Baki kaç kalırsa, o numaraya bakılır. Örneğin: bir şahsın ismi İsmail, annesinin ki arife olsun


İ-10 A-1

S-0 R-8

M-4 İ-10

A-1 F-8

İ-10 E-5

L-6

Toplam 31 Toplam 32

31+32=63 dür. 63 rakamını on ikiye böldüğümüzde beş çıkar ve bakiye üç kalır. Ahmet ismindeki şahsın 3 burç olan ikizler burcunun tesiri altında olduğunu gösterir.Astroloji dendiğinde hatıra hemen burçlar gelmektedir. Yapılan araştırmalar burcunuz ne diyor başlığı altında gazeteler ve dergilerde çıkan yazıları okuyanların % 60 dan fazlasının okuduklarına inandıklarını göstermiştir.

..........

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma, medyum ücretsiz bakım.com web sitemizdeki iletişim numaralarından bu konularda  yıllarını vermiş deneyimli metafizik uzmanı Bahar hocamıza ulaşabilirsiniz.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.