medyum

İş Şans Başarı

Sayın ziyaretçilerim, benim en baştan beri bu web siteyi yaptırma amacım ve gayem duyoruz görürüyoruz insanlar çok sıkıntılar çekiyor. Bazı insanlar, bazı insanların evine işine, aşına, hayatına müdahale ediyor. Bu müdahaleler büyü yolu ile olduğundan kısmetler kapanıyor, mutsuzluklar artıyor. Hayat telaşesinin içerisinde insanlar bir oraya bir buraya savruluyor.

Bu kadar önemli bir meselede insanlar nerelerden yardım alacağını bilmek zorundalar. Kısmetler, nasipler bunlar çok önemli şeyler. Rast gele bilinçsizce yapılacak herşey kısmetinizi açmaz kapatır daha da kötü hale sokar. Ama doğru bir hoca ile doğru bir ilimle çözüm arayan insanlar, benimle çalışan kişiler yada gerçekten işini güzel yapan sayılı insanlar var belki onlarla çalışanlar kısmetlerinin açıldığını söylüyorlar ve bana bu konuda çok teşekkür ediyorlar, dua ediyorlar. Çünkü ben çalışmalarımı derin metafizik ilmi bilgilerle yapıyorum. Ben bu ilmin eğitimini de aldım, çok şükür bu ilimle İlgili hocamdan elde aldım..

Sorunlarınızın çözülmesi için bana iletişim numaramdan soru sorabilir daha çok bilgi albilirsiniz.

 

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.