medyum

Kara Büyü Nedir ?

En ağır büyülerden bir tanesi de Kara büyüdür. İnsan hayatında yıkımlara ve felaketlere sebep olur. Karabüyü hangi konuda hayatınıza yapılmışsa o konuda o kadar yıkım ve akla hayale gelmeyecek kadar kötü şeyler yaşarsınız. İş hayatınıza yapılmışsa bir türlü işlerinizde muaffak olamaz gün geçtikçe kendinizi bir çıkmaza doğru gittiğinizi fark edersiniz.

Aile hayatınıza yapılmışsa doğru düzgün bir aile hayatınız olmayacağı gibi ani ve hızlı bir şekilde boşanmalar, ailede yıkımlar, dağılmalar olur. Kısaca anlatmak gerekirse en ağır büyü türlerinden olduğu için sonucu hep ani yıkımdır.

Bu tür büyüleri bozmak gerçek Allah vergisi bir ilim gerektirir. Büyü bozarım, büyü yaparım diyen kişilerin malesefki bu tür büyüleri bozmaya gücü yetmez. Çünkü bu tür büyüleri çözebilmek sadece rahmani usullerde çalışan ve Allah tarafından verilen bir izin ile gerçekleşmektedir. Bu işte mutlaka Tecrübe, ilim, bilgi, Allah tarafından verilen bir yetki gerekir.

Daha detaylı bilgi için bana ulaşın.

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.