medyum

Kısmet Açma

Günümüzde büyü, sihir, musallat gibi kötü tesirlerin artması ile kısmet kapatan etkilerde artmış oldu. Bu etkilerden kurtulmak için pek çok dua ayet mevcut. Fakat bunları uygulayacak kişinin iyi seviyede ilim bilmesi bu konularla ilgili deneyimli ve çalışmış olması mecburen gerekli.

Bazı insanlar beni aradıklarında keni kendilerine büyü bozmaya çalıştıklarını internetten sağdan, soldan buldukları bilgilerle okumalar yaptıklarını daha iyi olacaklarına daha da huzursuz ve kötü duruma düştüklerini söylüyorlar.

Bunun sebebi ne olabilir. Bi de bana soruyorlar. Hangi okumaları yaptın diye sorduğumda, bilmediğini arkadaşlarının tavsiyesi üzerine internetten bulduklarını yada sağdan soldan duyduğu kısmet açma yöntemini uyguladıklarını söylüyorlar.

Bu işler bu kadar kolay değil. Herşeyin bir kuralı var . Gelişi güzel yöntemlerle çözüm aramak insanın belalı olan başını sadece daha da çok belaya sokmaktan başka bir işe yaramaz.

Bu konularla ilgili bilgi ve destek olmak isteyenler bana internetteki iletişim sayfamdan ulaşabilirler.

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.