medyum

Kısmet Açma Nedir

Kısmet açma, insanların hayatına sonradan yapılan bilinçli müdahalelerin ortadan kaldırmaktır. Büyü bozma yönemi ile kısmet açma, nazar etkilerini ortadan kaldırarak kısmet açma cin ve musallat türü engelleri ve sorunları ortadan kaldırarak da yapılan kısmet açma çalışmalarda vardır.

Büyü bozan hoca, bulmak zor olduğu gibi kısmet açma işlemlerin de gerçekten tesirli, keskin, işini bilen, doğru, dürüst, medyum hoca bulmak ta bir hayli zordur. Tüm bu sıkıntıların çözümünde büyü bozan Bahar hoca ücretsiz bakım yaptığı danışanlarının kısmetlerinin önündeki engellerini görerek en etkili kısmet açma metafizik çalışmalarını uygular. Gelişi güzel yöntemler ile değil, bakımlarda çıkan sonuçlarla kısmet açma çalışmasının yapılmasının gerektiğini vurgulayan Bahar hoca, medyum ve hoca aleminde büyü bozan hoca olarak bilinen ehil bir kısmet açma ücretsiz bakım yapma hocasıdır.

Kısmet AÇma


Günümüzde büyü, sihir, musallat gibi kötü tesirlerin artması ile kısmet kapatan etkilerde artmış oldu. Bu etkilerden kurtulmak için pek çok dua ayet mevcut. Fakat bunları uygulayacak kişinin iyi seviyede ilim bilmesi bu konularla ilgili deneyimli ve çalışmış olması mecburen gerekli.

Bazı insanlar beni aradıklarında keni kendilerine büyü bozmaya çalıştıklarını internetten sağdan, soldan buldukları bilgilerle okumalar yaptıklarını daha iyi olacaklarına daha da huzursuz ve kötü duruma düştüklerini söylüyorlar.

Bunun sebebi ne olabilir. Bi de bana soruyorlar. Hangi okumaları yaptın diye sorduğumda, bilmediğini arkadaşlarının tavsiyesi üzerine internetten bulduklarını yada sağdan soldan duyduğu kısmet açma yöntemini uyguladıklarını söylüyorlar.

Bu işler bu kadar kolay değil. Herşeyin bir kuralı var . Gelişi güzel yöntemlerle çözüm aramak insanın belalı olan başını sadece daha da çok belaya sokmaktan başka bir işe yaramaz.

Bu konularla ilgili bilgi ve destek olmak isteyenler bana internetteki iletişim sayfamdan ulaşabilirler.

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca