Medyum Ve Şİfa Enerjİsİ


medyum


Sevgi, tüm şifa etkinliklerinde harekete geçirici bir güçtür. “Ruhsal şifacılık” medyumluk türlerinden biridir. Ruhsal şifa medyumluğu, iyi bir ruhsal şifa medyumu yanında uygulamalar yapılarak, ilim öğrenerek yapılır.

İnsanlara karşı duyduğumuz sevgi iyi bir şifa kaynağıdır.

Karşılıksız sevgiyi sunma kapasiteniz bize her konuda başarı sağlamaktadır ama, iyi bir ruhsal şifacı olabilmeniz; bu sevginize, ruhsal dünya ile uyumlu bir bağlantı da eklemenize bağlıdır.

Şifacı olmaya karar verdikten sonra da, her şeye rağmen, hastanızla ilgili çok özel ayrıntılara girmemeye özen göstermelisiniz. Kendisi anlatmadıkça, bu alana pek girmeyin. Unutmayın ki, sizin şifacılıkla ilgili rehberiniz hastanızın ne gibi sorunları olduğunu, hastanızdan daha iyi bilir.

İyi bir şifa kanalı olmaya nasıl hazırlanabilirim?Şifacının kendisi özellikle; sadece bedenen değil, zihnen ve psikolojik olarak da çok sağlıklı olmalı. Şifacı ancak böyle bir safiyet ve sadelik içinde olduğu zaman, süptil tesirleri alarak, hastaya aktarabilir. İdeal olan budur, ama tam sağlıklı olmadan çalışan medyumların (örneğin, Ted Serios) bulunduğunu da biliyoruz.

Bir zamanlar bir şifacının hastası şunları söylemişti: “Benim şifacım sigara ve alkol kullanıyor ama son derece başarılı bir kanal, çok iyi sonuçlar alıyor.” Buna yanıtımız şudur: Eğer o şifacı sağlık yasalarıyla uyumlu olursa, daha da başarılı olacaktır...

Kadim (çok eski zamanlara ait) ezoterik bilgilere ve uygulamayla edindiğimiz deneyimlere göre, ölü et yani, ölmüş / öldürülmüş hayvan cesedi bol miktarda toksin, insana zararlı bazı hormonlar ve kimyasallar ile kesilirken deneyimlediği ve tüm hücrelerine sinmiş olan korku ve dehşet titreşimleri içerir. Bu negatif enerji ve etki etlere sinmiş olarak kalır ve bunları yiyen tüketiciye de aynen geçer.

Bu anımsatmalardan sonra, HAVAS ÇALIŞMALARINDA et ve et ürünlerini beslenmenizden kaldırmaya karar verdiğiniz zaman, dikkat edeceğiniz biricik şey B-kompleksi vitaminleridir. Çünkü, B-kompleksi noksanlığı sinir sisteminizi olumsuz yönde etkiler.

..........

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma, medyum ücretsiz bakım.com web sitemizdeki iletişim numaralarından bu konularda  yıllarını vermiş deneyimli metafizik uzmanı Bahar hocamıza ulaşabilirsiniz.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.