medyum

Medyum ve Şifa Enerjisi

Büyü bozan hoca, olarak tanınan Bahar hoca, sorunlar, sıkıntılar yaşayan ve işin içinden çıkamadığınız pek çok konuda ve daha nice konularda danışanlarının sorunlarını öncelikle ön bakımla tespit ettikten sonra tam anlamıyla konuya hakim olarak ve yılların vermiş olduğu tüm tecrübesi ile çözüme yönelik hem şifasal hem de daha pek çok konuda özel zaman harcayarak büyük bir titizlik içerisinde metafizik çözümler yapan en derin hocadır.

Yapmanız gereken ilk adım ücretsiz bakım talebinde bulunanrak Bahar hoca ile çalışmalarınızı başlatmanızdır.

Medyum Ve Şİfa Enerjİsİ

Sevgi, tüm şifa etkinliklerinde harekete geçirici bir güçtür. “Ruhsal şifacılık” medyumluk türlerinden biridir. Ruhsal şifa medyumluğu, iyi bir ruhsal şifa medyumu yanında uygulamalar yapılarak, ilim öğrenerek yapılır.

İnsanlara karşı duyduğumuz sevgi iyi bir şifa kaynağıdır.

Karşılıksız sevgiyi sunma kapasiteniz bize her konuda başarı sağlamaktadır ama, iyi bir ruhsal şifacı olabilmeniz; bu sevginize, ruhsal dünya ile uyumlu bir bağlantı da eklemenize bağlıdır.

Şifacı olmaya karar verdikten sonra da, her şeye rağmen, hastanızla ilgili çok özel ayrıntılara girmemeye özen göstermelisiniz. Kendisi anlatmadıkça, bu alana pek girmeyin. Unutmayın ki, sizin şifacılıkla ilgili rehberiniz hastanızın ne gibi sorunları olduğunu, hastanızdan daha iyi bilir.

İyi bir şifa kanalı olmaya nasıl hazırlanabilirim?Şifacının kendisi özellikle; sadece bedenen değil, zihnen ve psikolojik olarak da çok sağlıklı olmalı. Şifacı ancak böyle bir safiyet ve sadelik içinde olduğu zaman, süptil tesirleri alarak, hastaya aktarabilir. İdeal olan budur, ama tam sağlıklı olmadan çalışan medyumların (örneğin, Ted Serios) bulunduğunu da biliyoruz.

Bir zamanlar bir şifacının hastası şunları söylemişti: “Benim şifacım sigara ve alkol kullanıyor ama son derece başarılı bir kanal, çok iyi sonuçlar alıyor.” Buna yanıtımız şudur: Eğer o şifacı sağlık yasalarıyla uyumlu olursa, daha da başarılı olacaktır...

Kadim (çok eski zamanlara ait) ezoterik bilgilere ve uygulamayla edindiğimiz deneyimlere göre, ölü et yani, ölmüş / öldürülmüş hayvan cesedi bol miktarda toksin, insana zararlı bazı hormonlar ve kimyasallar ile kesilirken deneyimlediği ve tüm hücrelerine sinmiş olan korku ve dehşet titreşimleri içerir. Bu negatif enerji ve etki etlere sinmiş olarak kalır ve bunları yiyen tüketiciye de aynen geçer.

Bu anımsatmalardan sonra, HAVAS ÇALIŞMALARINDA et ve et ürünlerini beslenmenizden kaldırmaya karar verdiğiniz zaman, dikkat edeceğiniz biricik şey B-kompleksi vitaminleridir. Çünkü, B-kompleksi noksanlığı sinir sisteminizi olumsuz yönde etkiler.

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca