medyum

Nazar

Nazar insandan, insana geçen olumsuz negatif enerji akışıdır. Nazarın asıl kaynağı kötülük, haset, nefret, düşmanlık, intikam, kin duygularıdır. Bu duygulara düşenler haset olurlar ve hasetlikle nazar ederler. Malesef günümüzde haset duygusu çok şiddetlenmiş durumdadır, bu da nazarın etkilerini daha tesirli hale getirdi.

Çok yaygın bilinen bir tabir vardır ki nazar haktır. Deveyi kazana, insanı mezara koyar. Bu sözden de anlaşıldığı gibi toplumlarda nazarın ne kadar çok zarar verici bir etki olduğu tecrübe ile ispatlanmıştır.

Çok şiddetli nazarlar olduğunda bu nazarların birikmesi insanlarda çok çeşitli hastalıkları tetikliyor. Beni arayan insanlarda çoğunlukla fark ediyorlar ki, Bahar hocam yeni bir iş kurdum, herşey yolundaydı işlerim çok güzel gidiyordu. Herkes beni çoksunmaya başladı bu durumdan sağlığım etkilendi işlerim zarar gördü.

Bu tip şikayetleri sık sık duyuyorum. Ama nazar çaresiz bir dert değildir. Çok büyük kayıplar olmadan bazı manevi okuma ve yöntemlerle topraklanabilinir.

% 99 yapmış olduğum nazar çalışmalarında negatif kötü nazar etkilerinden insanlar kurtularak şifa buldular. Bana bu konuda soru sormak isteyenler bana ulaşsınlar.

Not: Benim burada anlattığım nazar nazarın yıkıcı hali. Toplumda anneden çocuğuna bile nazar değer denir. Ben burada bu nazardan bahsetmiyorum.

Medyum Hoca | medyum ücretsiz bakım

Bazı danışanlarım bana Bahar Hocam internette dolaşırken medyum ücretsiz bakım yazdım, sizin web sitenize ulaştım nedir bu ücretsiz bakım diye soruyorlar.

Bende her defasında açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ücretsiz bakım hakkında. Ücretsiz bakım, sadece bilgilendirme amaçlı bir bakımdır. Asıl olan ilmi açıdan yapılan çalışmalardır. Yoksa medyum size ücretsiz bakım yapınca sizin sorunlarınız geçmez. Sorunların çözülmesi, danışanlarım seans aldığında gerçekleşiyor. Artık inşALLAH medyum bakım ne demek anlatabilmişimdir.