TELEKİNEZİ


medyum


Psikokinezi olarak da bilinir, parapsikolojide, zihnin madde üzerinde yoğunlaşarak madde hareket yada değişime yol açması. Para psikolojik olguların öbür önemli gurubunu oluşturan duyu dışı algılardan farklı olarak bilişsel değil, fiziksel bir etki yaratır.

Örneğin cin çağırma sırasında masayı hareket ettirme yada yerden yükseltme tele kinetik güçle açıklanır.

Bu tür olaylara, hileli olmakla birlikte sihirbazlık gösterilerinde de sık rastlanır. Telekinezi testlerinde denek düşünce yada irade yoluyla atılan cismin etkilemeye, cismin belli bir yere düşmesini yada belli bir yüzünün üste gelmesini sağlamaya çalışır.

Ama başka para psikolojik olaylarda olduğu gibi telekinezi deneylerinden de çok fazla kişi tarafından sonuç alınamamıştır.

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca