TELEKİNEZİ


medyum


Psikokinezi olarak da bilinir, parapsikolojide, zihnin madde üzerinde yoğunlaşarak madde hareket yada değişime yol açması. Para psikolojik olguların öbür önemli gurubunu oluşturan duyu dışı algılardan farklı olarak bilişsel değil, fiziksel bir etki yaratır.

Örneğin cin çağırma sırasında masayı hareket ettirme yada yerden yükseltme tele kinetik güçle açıklanır.

Bu tür olaylara, hileli olmakla birlikte sihirbazlık gösterilerinde de sık rastlanır. Telekinezi testlerinde denek düşünce yada irade yoluyla atılan cismin etkilemeye, cismin belli bir yere düşmesini yada belli bir yüzünün üste gelmesini sağlamaya çalışır.

Ama başka para psikolojik olaylarda olduğu gibi telekinezi deneylerinden de çok fazla kişi tarafından sonuç alınamamıştır.

..........

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma, medyum ücretsiz bakım.com web sitemizdeki iletişim numaralarından bu konularda  yıllarını vermiş deneyimli metafizik uzmanı Bahar hocamıza ulaşabilirsiniz.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.