medyum

Telepati ve Medyum

Telepati, beş duyunun ötesindeki algılarla bireyler arasında uzanan enformasyon aktarımıdır. Medyum Bahar hoca uzun yıllardır arayan tüm danışanları ile telepati kurarak ücretsiz bakım hizmeti vermektedir.

  • Büyü Bozma
  • Kısmet Açma
  • Ücretsiz Bakım
  • Evlilik Sorunları
  • İş Sorunları... gibi pek çok konuda büyü bozan hoca olarak Bahar hocadan yardım alarak tüm sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.

Telepati

Düşüncenin, duyu dışı algı yoluyla bir insandan (gönderici) öbürüne (alıcı) doğrudan aktarılması.

Telepatinin varlığı tartışmalı olsa da, parapsikoloji araştırmalarında bu iletişim biçimini doğrulayan sonuçlar elde edilmiştir. En bilinen yöntem, beşer kartlık beş diziden oluşan özel destelerle yapılan deneylerdir.

Gönderici beş farklı kart üstündeki işaretleri rasgele aklından geçirirken, alıcı bu sırayı düşünmeye çalışır. Bu deneyin tipik biçiminde gönderici, tek bir karttaki işaret üzerinde zihnini yoğunlaştırırken, alıcıdan bu işareti bilmesi istenir.

İki denek arasında paravan gibi bir engel yada bir mesafe bulunur. Şans olarak nitelenemeyecek ölçüde isabetli sonuçlara çok ender rastlanmıştır.

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca