Telepati

medyum

Düşüncenin, duyu dışı algı yoluyla bir insandan (gönderici) öbürüne (alıcı) doğrudan aktarılması.

Telepatinin varlığı tartışmalı olsa da, parapsikoloji araştırmalarında bu iletişim biçimini doğrulayan sonuçlar elde edilmiştir. En bilinen yöntem, beşer kartlık beş diziden oluşan özel destelerle yapılan deneylerdir.

Gönderici beş farklı kart üstündeki işaretleri rasgele aklından geçirirken, alıcı bu sırayı düşünmeye çalışır. Bu deneyin tipik biçiminde gönderici, tek bir karttaki işaret üzerinde zihnini yoğunlaştırırken, alıcıdan bu işareti bilmesi istenir.

İki denek arasında paravan gibi bir engel yada bir mesafe bulunur. Şans olarak nitelenemeyecek ölçüde isabetli sonuçlara çok ender rastlanmıştır.

..........

Bahar Hoca ; Gizli ilimler ve gerçek çözümler sunan yaptığı işin hakkını fazlasıyla verebilen bir hoca.  Eşler arası problemler  , negatif enerjilerden arındırmak,  sevgi ve muhabbet tılsımları,  iş şans kısmet açma, medyum ücretsiz bakım.com web sitemizdeki iletişim numaralarından bu konularda  yıllarını vermiş deneyimli metafizik uzmanı Bahar hocamıza ulaşabilirsiniz.

Gizli ilimlerde uzman Bahar Hoca sizlerin aşamadığınız  konuların çözümünü en kısa zamanda gönül rahatlığı içerisinde aşabilirsiniz. Sizde destek almak çalışma yaptırmak ve bilgi edinmek için iletişime geçin.