medyum

Üçüncü Göz Nedir? Bahar Hoca

Üçüncü göz, dünyayı algılayabilen aydınlanmış bir bilinç haline denir. Metafiziksel varlık biçimlerin ve gerçekliklerin farkında olmak üçüncü gözle bağlantılıdır. En iyi büyü bozan hocalar arasında yer alan Bahar hoca büyü bozan hoca olarak ankarada büyü bozan hoca, antalyada büyü bozan hoca, hatayda büyü bozan hoca, izmirde büyü bozan hoca ve daha pek çok ilden kendisine büyü bozan hoca arıyorum diyerek ulaşan tüm danışanlarına;

  • Büyü Bozma konusunun dışında ayrıca,
  • Nazar,
  • Kısmet Açma,
  • Musallat,
  • Ailesel Sorunlar,
  • Evlilik Sorunları,
  • Bozulan Nişanlar,
  • İş, Şans, Başarı konularında ve daha pek çok konularda öncelikle ücretsiz bakım yaparak sorunları tespit ettikten sonra gerçek ve hakiki anlamda metafizik çözümler yapan huzursuz olduğunuz, sıkıntı duyduğunuz ve tek başınıza işin içinden çıkamadığınız konularda çözümler sunan metafizik uzmanı bir hocadır.

ÜÇÜNCÜ GÖz


James J. Purner, 1986 yılında her gün yaptığı dört saatlik derin Buda meditasyonlarından birinde ortaya çıkan iki vizyondan sonra Altın Üçgen şifa yöntemini geliştirdi. Bu vizyonlarda ona şifacılık sistemini geliştirmede daha ileri seviyeler için görevlendirildiği, insanların duygusal, ruhsal ve fiziksel sorunları için bu enerji sistemini kullanarak onlara çok etkili yardımlarda bulunabileceği söylendi.

Birinci vizyonda James J. Purner, çölde ilerliyor ve eşek üzerine binmiş bir figür ona eşlik ediyordu. Beyaz saçlı figürün üzerinde eski püskü, yırtık pırtık, lime lime bir elbise vardı.Figür ona zamanın artık geldiği ve rehberinin her zaman onunla beraber olacağını söyledi. Yardım istediği zaman rehberlerine söylemesi yeterliydi, yardım gönderilecekti. Bu sözleri söyledikten sonra figür döndü ve kum tepeciklerinin arasına eşeğini sürüp kayboldu.

Mısır kökenli bu enerji sistemine uyumlandıktan sonra, enerjiyi harekete geçirerek, kendinize ve başkalarına şifa verebilirsiniz. Altın Üçgen enerjisini devamlı kullanırsanız ve enerjiyi üçüncü gözünüzün önünde canlandırırsanız, zihinsel ve telepatik özelliklerinizi artırmanıza da yardımcı olur. Bu sistemle fiziksel düzeyden çok fiziksel sorunların kaynağının yattığı ruh düzeyinde çalışırsınız.

Bu sistemi diğer şifacılık sistemleriyle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Altın Üçgen enerjisi çok özel bir enerjidir ama bütün diğer enerji sistemleriyle beraber uyumlu çalışır. Diğer enerji sistemlerinin şifa etkilerini yüzde yüz artırır. Seans sırasında enerji alan kişi sıcaklık, hafif titreşimler vb deneyimler. Bazı kişiler çok acayip bir soğuk hissine de kapılabilir.

Altın Üçgen enerjisiyle şifa çalışmaları yüz yüze ya da uzaktan yapılır, zamandan ve mekandan bağımsız çalıştırılabilir. Bu şifa enerjisini verirken, alıcıya dokunmanız gerekmez. Enerjiyi alanın da, gönderenin de içinde çok güzel duygular uyandırabilir. Şifa göndermek için, alıcı konumundaki kişinin iznini almak gerekmez ama şifa göndereceğiniz kişinin iznini almak elbette iyi bir fikirdir.

Enerjiyi göndermek için, üçüncü göz çakramızın üzerine bir altın üçgen çizeriz. Kişinin Yüksek Benliğine ya da ruhuna, enerjiye ihtiyacı varsa kabul etmesini söyleriz. Kabul ediyorsa enerji akmaya başlar. Kabul etmiyorsa çalışmayı keseriz. Bu süreçte kendi iç sesimize ve Yüksek Benliğimize danışırız.

Uyumlandıktan sonra enerjiye bedeninizde akmasını söyleyin. Gözünüzü kapatırsanız üçüncü gözünüzün olduğu yerde, alın çakranızda Altın Üçgen piramidini görecesiniz ya da hissedeceksiniz.Bu enerji astım, HİV/AİDS, kanser, kalp, hepatit, bazı ilaçlarla şifa bulamayan kronik hastalıkları tedavide çok etkili çalışır. Her zaman başarı sağlanamasa da şifa verme oranı çok yüksektir. Özel bir ruhsal çalışma tekniğidir, değişik şekillerde kullanılabilir.

..........

Sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu web site aracılığı ile en iyi medyum çözümleri sunan Bahar hoca siz değerli ziyeretçilerimizin en iyi medyum hoca arayışına ilmi açıdan cevap veren bir metafizik uzmanıdır. Ücretsiz bakım denildiğinde akla gelen ilk şey sıradan ve yüzeysel bir bakım gibi algılanır. Bu doğrudur. Hiç bir ciddiyeti ve önemi olmayan meselelerde bakımlar profesyonel bakımlara göre daha sıradan olmaktadır. Bizim burada medyum ücretsiz bakım hizmeti almak isteyen insanlara sunmaya çalıştığımız metafizik çözümler yüzeysel ve boş işler için olan bakımlar olmayıp gerçekten ihtiyaç sahibi olanlara ciddi ve derin manevi bakımlar yapabilmektir. Yani aslında bakımın ciddiyetini ve gerçekliğini bakılan sorun ve problemlerin değeri belirler. Medyum Bahar Hoca